Spotkanie wolontariuszy 
W najbliższy piątek o 15:30 zapowiadane spotkanie wolontariuszy. Obecność obowiązkowa.
Przypominamy jak działa nasz sztab ⚙️?️?
Chętnych jest dużo, Mszana jest mała. Wszyscy w Mszanie kwestować nie mogą dlatego nasz sztab działa na terenie pobliskich miejscowości, a są to:
Dobra, Skrzydlna, Stróża, Jurków ( tu działa WOŚP DOBRA), Glisne, Jodłownik, Kamienica, Kasina Wielka, Kasinka Mała, Konina, Lubomierz, Łętowe, Łostówka, Mszana Górna, Naprawa, Niedźwiedź (działa grupa pod opieką pani Marii Zobek), Olszówka, Pcim, Podłopień, Poręba Wielka, Raba Niżna, Skawa, Słopnice, Stróża, Szczawa, Szczyrzyc, Tymbark, Węglówka i Wiśniowa.
Wolontariusze 16+ mogą kwestować samodzielnie na terenie wymienionych miejscowości. Wolontariusze 13-15 mogą wyjechać na zbiórkę poza Mszanę wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Może być to starszy wolontariusz lub osoba np. z rodziny, która się Wami zaopiekuje. Mamy kilku sztabowych opiekunów, więc cześć opieki już jest. Zastanówcie się więc też czy taka forma zbiórki Wam odpowiada. Przypominamy, że jest to wolontariat działacie z własnej woli. Jeśli coś Wam nie leży – nic na siłę.
Wszystkie osoby młodsze niż 13 lat lub te bez pełnoletnich opiekunów zostają na terenie Mszany Dolnej pod naszą sztabową opieką.
Wszystkie szczegóły omawiamy na spotkaniu, dlatego do zobaczenia w piątek o 15:30 ???
Na spotkaniu otrzymacie również oświadczenia wolontariuszy, na którym jeszcze raz podpisują się rodzice/opiekuni prawni lub w przypadku osób pełnoletnich sam wolontariusz. Bez podpisu oświadczenie nie zostanie przyjęte, a w związku z tym, nie będziemy mogli przygotować danego identyfikatora.