W czasie przerwy świątecznej od 23.12. do 01.01. 2019r. oraz ferii zimowych 14.01- 27.01.2019r. stałe zajęcia oraz warsztaty nie będą się odbywać. Wyjątkiem są warsztaty ceramiczne, które będą się odbywać wg planu. Odpoczywają zarówno instruktorzy jak i uczniowie. Biuro MOK czynne normalnie w stałych godzinach, oczywiście oprócz Świąt. Przypominamy, że koncert kolęd zaplanowany jest na 6 stycznia. Poniżej przedstawiamy rozpisane ostatnie daty warsztatów i powroty po przerwie na poszczególne zajęcia.

Zajęcia taneczne wtorkowe (z panem Kubą)

Ostatnie zajęcia w grudniu 18.12. Kolejne zajęcia odbędą się dopiero 29 stycznia w grupach ustalonych dotychczas. Za styczeń nie będzie opłaty za zajęcia. Najdłuższa przerwa, ale dzieciaki pewnie będzie wiele okazji żeby się wytańczyć. Natomiast już dziś zapraszamy na bal karnawałowy w czasie finału WOŚP – 13 stycznia na sali MOK 🙂

Zajęcia taneczne czwartkowe (z panem Tomkiem)

Zajęcia z 20.12. zostaną odrobione w styczniu po ustaleniu razem z rodzicami. Po Świętach zajęcia ruszają 3 stycznia, w grupach ustalonych dotychczas. W czasie ferii zajęć nie będzie, po feriach zobaczymy się 31 stycznia.

Kurs tańca dla dorosłych – piątki z panem Kubą

Ostatnie zajęcia w grudniu – 21.12. Kurs powraca dopiero 1 lutego. W tzw. międzyczasie wykorzystujemy umiejętności taneczne w karnawale 🙂

Warsztaty muzyczne – skrzypce

W sobotę 22.12. zajęć nie będzie. Kolejne zajęcia 5 stycznia.

Warsztaty muzyczne – gitara

Zajęcia w grudniu wg planu do piątku 21.12. W nowym roku zajęcia wg ustalonego planu od 2.01.

Warsztaty muzyczne – pianino,keyboard

Ostatnie zajęcia w grudniu – 19.12., po Świętach powrót 2.01.

Warsztaty muzyczne – akordeon

W sobotę 22.12. zajęć nie będzie. Kolejne zajęcia 5 stycznia.

Warsztaty wokalne

Ostatnie zajęcia w grudniu – 18.12. Po Świętach warsztaty wyjątkowo w piątek 4 stycznia.

Warsztaty teatralne – Grupa Teatralna Wizja

Ostatnie zajęcia w grudniu 18.12. Kolejne warsztaty 08.01.

Warsztaty teatralne – Grupa Projekt Teatralne

W sobotę 22.12. zajęć nie ma.

Warsztaty ceramiczne

W sobotę 22.12. zajęć nie ma. Kolejne spotkanie 05.01.

Chór GOSPEL MOK

W tym roku już nie ma spotkania, kolejne 02.01. 🙂