Sukces grupy teatralnej Projekt Teatr na Bajdurku!

5 kwietnia (piątek), 2019|

2 kwietnia 2019 roku odbyły się eliminacje powiatowe 34. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK.
Grupa Projekt Teatr zaprezentowała na powyższym festiwalu sztukę „Niepodległość – podległość – wolność”, która obrazuje losy Polaków w czasach wojennych oraz to jaki stosunek mają do Niepodległości współcześni obywatele.

Emocje jakie wywołał ten dzień najlepiej obrazuje wpis grupy:
” Dzisiejszy dzień był dniem pełnym emocji ze względu na pierwszy w tym roku konkurs z naszym udziałem. Ale to nie wszystko! Wyjechaliśmy z pierwszym miejscem zdobytym w Eliminacjach powiatowych do 34. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „BAJDUREK”. Jesteśmy w dalszym ciągu pod wrażeniem poziomu, który miał miejsce na tychże Eliminacjach. Dziękujemy bardzo osobom współtworzącym to przedstawienie, czyli Pani Paulinie Dziubie oraz Panu Jackowi Milczanowskiemu, a także wielu innym osobom, które przyczyniły się do pozytywnego odbioru naszego spektaklu. Trzymajcie za nas kciuki podczas Finału Festiwalu, który odbędzie się 11-13 czerwca w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu”

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!