Zawsze wiedzieliśmy, że zawodnicy Sekcji Biegów MOK są wyjątkowi – ich ostatni wyczyn nas w tym jeszcze mocniej utwierdził.

W ubiegły weekend, Emil Drabik, Michał Dyrek, Rafał Gabryś, Marek Hareza, Piotr Kita, Ryszard Kobajło, Pavel Krasula, Marek Nadkański, Ryszard Pudzisz, Janusz Sarnicki, Tomasz Wójcik i Jan Wydra, członkowie Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna wzięli udział w sztafecie „Od Tatier k Dunaju” (Słowacja), która liczyła aż 345 kilometrów!

Uczestnicy biegli przez teren, który nie należy do najłatwiejszych dniem i nocą, ale jakże satysfakcjonujący był to debiut. Nasza drużyna stanęła na drugim stopniu podium z całkowitym czasem 23:10:25 – od zwycięzców różniło ich tylko 10 minut. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Chcielibyśmy również bardzo podziękować sponsorom, bez których ten wyjazd mógłby się nie udać.

Sponsorzy: Czesław Szynalik, Paweł Potaczek, Marek Latoś, firma LiJ Leszek i Jadwiga Rataj, firma Markam oraz firma Poler.

Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku będzie można usłyszeć o sukcesach Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna.

fot. fanpage „Od Tatier k Dunaju”