29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! 😊
Chcesz zostać wolontariuszem? 😍
W tym roku możesz to zrobić na kilka sposobów 🔥
1️⃣ pobierz ze strony www.mokmszana.pl/wosp/ ankieta 2021 zgłoszenia i odeślij zdjęcie/skan na email biuro@mokmszana.pl
2️⃣ Możesz również odebrać ankietę w Miejskim Ośrodku Kultury, następnie wypełniony druk wrzuć do naszej skrzynki pocztowej
3️⃣ Możemy wysłać Ci ankietę do wypełnienia również przez Facebooka
4️⃣ Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak będzie wyglądać styczniowy finał. Być może będziemy musieli ograniczyć liczbę wolontariuszy, nie będziemy mogli pojechać wszędzie. Nie zależy to od nas, dlatego liczcie się z tym. Jak będzie wyglądać sam finał w Mszanie tego też na razie nie wiemy. Sytuacja jest dynamiczna i ciężko cokolwiek przewidzieć. Dlatego sprawdzajcie wszystkie komunikaty i śledźcie naszą stronę i instagram.
5️⃣Nie zmieniają się ogólne zasady zbiórki. Wolontariusze w wieku poniżej 16 roku życia mogą kwestować wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Zapraszamy do udziału rodziny. To czy będziemy kwestować na terenie działań naszego sztabu będzie zależeć od sytuacji epidemicznej.
6️⃣ Skarbony stacjonarne. Na razie trochę nas zamykają, ale od 15 grudnia skarbonki mogą już stanąć w sklepach, firmach, restauracjach itd. Umieścimy osobny post w temacie.
Jeżeli macie problem z ankietą lub pytania piszcie lub dzwońcie 😉
‼️ UWAGA ‼️
❤️ Jeśli byłeś wolontariuszem w ubiegłych latach na Twój numer telefonu przyjdzie kod, który musisz nam przesłać w celu potwierdzenia rejestracji ▶️ nasz numer 883 763 233 ☎️
❤️ Jeśli nie jesteś w stanie sam wykonać sobie zdjęcia do identyfikatora, możesz się z nami umówić 😉
Czekamy na Was! 🥰