Można wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakładając u siebie w sklepie, restauracji, zakładzie puszkę stacjonarną ❤
Wiemy, że na razie z racji obostrzeń część sklepów, restauracji jest zamknięta, dodatkowo pandemia to nie jest dobry czas dla przedsiębiorców. Ochrona zdrowia ciągle potrzebuje naszego wsparcia, dlatego działamy i zapraszamy do współpracy.
🔴Jak założyć ?
Taką puszkę rejestruje się w sztabie, wypełniając formularz. Należy wskazać opiekuna, który będzie odpowiadał za puszkę i późniejsze rozliczenie jej u nas w sztabie.
Wypełniony formularz można odesłać na adres biuro@mokmszana.pl lub wrzucić do skrzynki pocztowej na drzwiach MOKu. W razie pytań prosimy pisać lub zadzwonić do sztabu tel. 883-763-233
🔴Gdzie umieścić?
Puszka może być zlokalizowana przy kasie, wejściu, na recepcji. Do puszki dołożymy plakaty i serduszka, które można wręczyć darczyńcom.
O każdej założonej puszce informujemy na naszym profilu i instagramie 🙂
🔴Kiedy zbierać?
Zbiórkę do puszki stacjonarnej można rozpocząć od 15 grudnia 2020r. Trwa ona najpóźniej do dnia finału czyli 10 stycznia 2021r. W dzień finału dostarczacie puszkę do sztabu, gdzie jest ona rozliczana, a zebrana kwota wspiera cel tegorocznego finału.
29. finał WOŚP Gramy z głową!
Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
Zagraj z nami ❤