Przejrzyj na oczy 👀
30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! 😊
Chcesz zostać wolontariuszem? Oto co musisz zrobić 😉 😍
1️⃣ pobierz ze strony www.mokmszana.pl/wosp/ ankieta 2022 zgłoszenia i odeślij zdjęcie/skan na email biuro@mokmszana.pl
2️⃣ Możesz również odebrać ankietę w Miejski Ośrodek Kultury w Mszanie Dolnej, następnie wypełniony druk wrzuć do naszej skrzynki pocztowej
3️⃣ Możemy wysłać Ci ankietę do wypełnienia również przez Facebooka
4️⃣ Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak będzie wyglądać styczniowy finał. Być może będziemy musieli ograniczyć liczbę wolontariuszy, nie będziemy mogli pojechać wszędzie. Nie zależy to od nas, dlatego liczcie się z tym. Dlatego sprawdzajcie wszystkie komunikaty i śledźcie naszą stronę i instagram.
5️⃣Nie zmieniają się ogólne zasady zbiórki. Wolontariusze w wieku poniżej 16 roku życia mogą kwestować wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Zapraszamy do udziału rodziny. To czy będziemy kwestować na terenie działań naszego sztabu będzie zależeć od sytuacji epidemicznej.
6️⃣ Skarbony stacjonarne. Od 10 grudnia skarbonki mogą już stanąć w sklepach, firmach, restauracjach itd. Umieścimy osobny post w temacie.
Jeżeli macie problem z ankietą lub pytania piszcie lub dzwońcie 😉
‼️ UWAGA ‼️
❤️ Jeśli byłeś wolontariuszem w ubiegłych latach na Twój numer telefonu przyjdzie kod, który musisz nam przesłać w celu potwierdzenia rejestracji ▶️ nasz numer 883 763 233 ☎️
weryfikację danych można potwierdzić również przez link, który otrzymacie w tej samej wiadomości.
❤️ Jeśli nie jesteś w stanie sam wykonać sobie zdjęcia do identyfikatora, możesz się z nami umówić 😉
Czekamy na Was! 🥰