Zamieszczamy informację dotyczącą Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej
– tzn. nowego budynku znajdującego się na ulicy Spadochroniarzy. W listopadzie 2019 r. Dyrektor uczestniczył w inauguracji i szkoleniu “Programu Kultura Mechanizm Finansowy EOG 2014 – 2021” dotyczącym tzw. środków norweskich. Nasza inwestycja idealnie wpisuje się w założenia tego programu. Od grudnia pracujemy nad przygotowaniem wniosku, który jest bardzo rozbudowany, w związku z czym czeka nas jeszcze dużo pracy, spotkań, ankiet.
W poniedziałek tj.10.02.2020 r. w Urzędzie Miasta odbyło się jedno ze spotkań, gdzie próbowaliśmy określić potencjał kulturalny i turystyczny naszego miasta, ponieważ projekt nie dotyczy wyłącznie budynku, ale również szeroko rozumianej kultury. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za udział w spotkaniu – Wasze zdanie jest dla nas niezwykle istotne.
Z przyjemnością będziemy Was informować o każdym etapie naszych starań.
Nieustannie pracujemy nad projektem i mamy zamiar spełnić wszystkie wymogi związane
z udziałem w wyżej wymienionym programie.
Trzymajcie za nas kciuki, będziemy informować na bieżąco o naszych działaniach.