Historia Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna

W roku 1995 zawiązało się Towarzystwo Sportowe Cyklocentrum. Celem działania tej organizacji było propagowanie turystyki rowerowej i organizowanie imprez rowerowych. Działalność ta była typowo amatorska, organizację imprez pokrywali uczestnicy zawodów i wycieczek. Brała w nich udział młodzież i dorośli z różnych miast (Kraków, Rabka, Nowy Targ, Skomielna Biała, Mszana Dolna), działalność turystyczna polegała na organizacji wycieczek rowerowych na terenie województwa oraz wycieczek zagranicę – Słowacja, Węgry – w okresie wakacyjnym. Działalność turystyczna zmieniła się w roku 1997 w sportową. Zaczęto organizować zawody w duatlonie (bieg plus jazda rowerowa). Od stycznia 1998 TS Cyklocentrum zostało przyłączone do MOK w Mszanie Dolnej. Od roku 1997 do 2001 organizowano i brano udział w wielu imprezach duatlonowych na terenie całego kraju. Z biegiem czasu coraz mniejsze zainteresowanie Polskiego Związku Triatlonowego duatlonem doprowadziło do upadku tej dyscypliny, nie mniej jednak wychowanek naszej sekcji Michał Talaga zdobył Młodzieżowe Mistrzostwo Polski w Chęcinach, a Jan Wydra plasował się w czołówce seniorów w Pucharach Polski. W roku 2001 zaprzestano brania udziału w imprezach duatlonowych na rzecz biegów górskich, ulicznych, przełajowych i długodystansowych. Motorem wszelkich poczynaniach do dnia dzisiejszego był i jest Zygmunt Łyżnicki. Przez kilka lat w działalności sekcji przewinęło się wielu zawodników. Aktualną kadrę sekcji tworzą zawodnicy w rożnych kategoriach wiekowych, którzy reprezentują wysoki poziom sportowy. Biorą oni udział w imprezach biegowych w kraju i zagranicą

Ostatnie wyniki / starty

DATANAZWAZAWODNIKKATEGORIACZASDYSTANSMIEJSCE
2022.05.03VII Dębiński Bieg po FlagęMariusz PapieżM243:2910 km2
2022.05.03VII Dębiński Bieg po FlagęAnna SułkowskaK247:4810 km2
2022.05.03XXIV Bieg Konstytucji w Rudzach pod Patronatem Burmistrza ZatoraJan WydraKl. gen34:2910 km3
2022.05.03XXIV Bieg Konstytucji w Rudzach pod Patronatem Burmistrza ZatoraPiotr KitaM-3036:0010 km3
2022.05.03XXIV Bieg Konstytucji w Rudzach pod Patronatem Burmistrza ZatoraRafał GabryśM-3034:5510 km1
2022.05.03XXIV Bieg Konstytucji w Rudzach pod Patronatem Burmistrza ZatoraKinga SędzikK-1645:1710 km1
2022.05.03XXIV Bieg Konstytucji w Rudzach pod Patronatem Burmistrza ZatoraUrszula DudzikK-3045:0510 km1
2022.05.03XXIV Bieg Konstytucji w Rudzach pod Patronatem Burmistrza ZatoraJustyna PotaczekK-4049:3210 km3
2022.05.03XXIV Bieg Konstytucji w Rudzach pod Patronatem Burmistrza ZatoraZygmunt ŁyżnickiM-60+51:3510 km8
2022.04.2412. Cieszyński FORTUNA BiegMariusz PapieżM3000:40:4910 km36
2022.04.2412. Cieszyński FORTUNA Bieg
Anna SułkowskaK3000:45:475 km8
2022.04.24Borzęciński Bieg Szlakiem Żołnierzy NiezłomnychRyszard KobajłoOPEN00:34:175 km1
2022.04.106. GDAŃSK MARATONJanusz WójcikM5002:55:2242,195 km1
2022.03.12XRUN Tajemnicze KopceRafał GabryśOPEN01:36:2821 km1
2022.03.06Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich 2021/2022 - E5Anna SułkowskaK301:04:26.4711,6 km5
2022.03.06Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich 2021/2022 - E5Mariusz PapieżM300:58:31,9811,6 km21
2022.02.2231. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce MastersZygmunt ŁyżnickiM7005:23.981300 m2
2022.02.2231. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce MastersZygmunt ŁyżnickiM7013:22.013000 m2
2022.02.15XRUN 2022 ZłotopieńMarek NadkańskiM602:04:0616 km1
2022.02.06Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich 2021/2022 - E4Anna SułkowskaK301:09:36,2911,6 km7
2022.02.06Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich 2021/2022 - E4Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich 2021/2022 - E4Mariusz PapieżM301:05:12,8511,6 km24
2022.01.09Grand Prix Krakowa w Biegach GórskichMariusz PapieżM1:02:38.5411,6 km69
2022.01.09Grand Prix Krakowa w Biegach GórskichAnna SułkowskaK301:05:44.7111,6 km9
2021.12.31VIII Zakopiański Bieg SylwestrowyRyszard PudziszWeteran 122:43.715 km1
2021.12.31XXX Gorlicki Bieg SylwestrowyJan WydraM300:33:1510 km1
2021.12.31XXX Gorlicki Bieg SylwestrowyJustyna PotaczekK200:47:0510 km9
2021.12.31XXX Gorlicki Bieg SylwestrowyUrszula DudzikK200:44:3810 km6
2021.12.31XXX Gorlicki Bieg SylwestrowyZygmunt ŁyżnickiM600:48:1410 km1
2021.12.31XXX Gorlicki Bieg SylwestrowyEmil Drabik5KM_M00:15:405 km4
2021.12.18-19WINTER TRAIL MAŁOPOLSKARafał GabryśOPEN03:35:2135 km1
2021.12.05Grand Prix Krakowa w Biegach GórskichMariusz PapieżM301:01:59,7611,6 km20
2021.12.05Grand Prix Krakowa w Biegach GórskichAnna SułkowskaK301:08:15,9711,6 km9
2021.12.05XVII Bieg BarbórkowyJanusz WójcikM500:38:0310 km2
2021.11.11Narodowy Bieg Stulecia VIII Bieg Niepodległości Skawina – MogilanyJustyna PotaczekK30 00:42:448 km8
2021.11.11Narodowy Bieg Stulecia VIII Bieg Niepodległości Skawina – MogilanyUrszula DudzikK3000:38:388 km4
2021.11.11Narodowy Bieg Stulecia VIII Bieg Niepodległości Skawina – MogilanyMarek NadkańskiM5000:39:588 km12
2021.11.11Narodowy Bieg Stulecia VIII Bieg Niepodległości Skawina – MogilanyRyszard KobajłoM5000:36:338 km7
2021.11.11Narodowy Bieg Stulecia VIII Bieg Niepodległości Skawina – MogilanyZygmunt ŁyżnickiM7000:41:588 km2
2021.11.11VIII Zakopiański Bieg NiepodległościMariusz PapieżWet I_M0:41:59.1910 km3
2021.11.11VIII Zakopiański Bieg NiepodległościAnna SułkowskaSen_K0:44:53.8910 km1
2021.11.11VIII Zakopiański Bieg NiepodległościRyszard PudziszWet I_M0:40:4310 km3
2021.11.11VIII Zakopiański Bieg NiepodległościJanusz WójcikWet I_M0:39:21.6910 km2
2021.11.07Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich 2021 - E1Anna SułkowskaK301:07:19,8111,6 km8
2021.11.07Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich 2021 - E1Mariusz PapieżM301:01:19.3411,6 km19
2021.10.31XRUN 2021 Biała DamaMarek NadkańskiM5001:25:3011 km1
2021.10.31XRUN 2021 Biała DamaRafał GabryśOPEN01:01:4511 km1
2021.10.24BIEGNIEMY Z NADZIEJĄRyszard PudziszM21:34.665 km8
2021.10.24BIEGNIEMY Z NADZIEJĄJanusz WójcikM19:37.495 km3
2021.10.23XXX Tarnowski Bieg LeliwitówJan WydraOPEN00:37:18.3710 km1
2021.10.23XXX Tarnowski Bieg LeliwitówUrszula DudzikK30-3900:46:23.03
10 km2
2021.10.23XXX Tarnowski Bieg LeliwitówMarek NadkańskiM50-5900:49:55.2510 km9
2021.10.23XXX Tarnowski Bieg LeliwitówZygmunt ŁyżnickiM70-9900:53:24.4410 km1
2021.10.177. Cracovia Półmaraton KrólewskiMariusz PapieżM3001:33:4521 km206
2021.10.17XIV Żorski Bieg UlicznyJanusz WójcikM50 00:37:3510 km1
2021.10.16XXV Bieg Memoriałowy im. Bogdana WłosikaRyszard KobajłoM-V15:17,934,2 km1
2021.10.10Bieg na 100-lecie Klubu Sportowego DALINJan WydraM4000:33:3010 km1
2021.10.10Bieg na 100-lecie Klubu Sportowego DALINMichał TalagaM4000:34:1610 km2
2021.10.10Bieg na 100-lecie Klubu Sportowego DALINUrszula DudzikK3000:43:2310 km4
2021.10.10Bieg na 100-lecie Klubu Sportowego DALINZygmunt ŁyżnickiM70 00:47:4210 km2
2021.10.08DYCHA POD KROKWIĄ
Ryszard PudziszM5043:53,210 km3
2021.10.03Obidowa Głuszec Półmaraton GórskiRafał GabryśOPEN01:38:0010 km1
2021.09.2611 Bieg Pawła LorensaJan WydraM 40-4900:34:12.9810 km1
2021.09.2611 Bieg Pawła LorensaEmil DrabikM 30-3900:32:37.1310 km2
2021.09.2611 Bieg Pawła LorensaJanusz SarnickiM 50-5900:40:49.6110 km3
2021.09.2611 Bieg Pawła LorensaZygmunt ŁyżnickiM 70-9900:49:40.6710 km1
2021.09.2611 Bieg Pawła LorensaUrszula DudzikK 30-3900:44:40.3310 km3
2021.09.26XRUN 2021 Ołtarz w ChmurachMarek NadkańskiM5001:01:2914 km1
2021.09.26XRUN 2021 Ołtarz w ChmurachRafał GabryśM3000:43:5414 km1
2021.09.25III Brzeska Dycha św. JakubaUrszula DudzikK200:47:2310 km1
2021.09.25III Brzeska Dycha św. JakubaRyszard PudziszM400:43:2710 km1
2021.09.2547. BMW BERLIN-MARATHON 2021Janusz WójcikM5502:48:3742 km5
2021.09.25Beh obcou Horná LehotaZygmunt ŁyżnickiMuži nad 70 rokov0:18:593,246 km2
2021.09.25Beh obcou Horná LehotaRyszard KobajłoC0:44:209,34 km3
2021.09.25Beh obcou Horná LehotaJan WydraB0:35:159,34 km1
2021.09.25Beh obcou Horná LehotaEmil DrabikA0:34:019,34 km1
2021.09.19XVIII Bieg Skawiński, XII Mistrzostwa Polski Energetyków, IV Memoriał im. Tomasza StaszczakaJan WydraM4000:33:4010 km1
2021.09.19XVIII Bieg Skawiński, XII Mistrzostwa Polski Energetyków, IV Memoriał im. Tomasza StaszczakaEmil DrabikM3000:32:1110 km2
2021.09.19IV Bieg Hasiora - ZakopaneMichał TalagaJunior M14:59,215 km1
2021.09.19IV Bieg Hasiora - ZakopaneMartyna TalagaJunior K20:58,505 km1
2021.09.19IV Bieg Hasiora - ZakopaneUrszula DudzikSenior K19:18,875 km1
2021.09.19IV Bieg Hasiora - ZakopaneRyszard PudziszWeteran I17:05,405 km1
2021.09.19IV Bieg Hasiora - ZakopaneZygmunt ŁyżnickiSuper weteran M20:40,045 km1
2021.09.18TURBACZ DOWNHILL 2021 - MISTRZOSTWA POLSKI W ZBIEGANIU GÓRSKIMEmil DrabikSenior M00:16:30.005,2 km4
2021.09.17II Bieg SułkowickiRyszard PudziszM18:175 km5
2021.09.1112. Festiwal Biegowy - PółmaratonMariusz PapieżM3001:38:10.0021 km8
2021.09.1112. Festiwal Biegowy - PółmaratonAnna SułkowskaK3001:45:19.0021 km6
2021.09.1112. Festiwal Biegowy - PółmaratonMichał TalagaM4001:17:45.0021 km1
2021.09.1112. Festiwal Biegowy - Bieg GórskiRafał GabryśM3001:49:03.0023 km1
2021.09.1112. Festiwal Biegowy - Bieg 7 DolinRyszard KobajłoM5004:26:3036 km7
2021.09.1112. Festiwal Biegowy - Bieg 7 DolinEmil DrabikOPEN02:55:24 36 km1
2021.09.11Sądecka Dycha Newag - Bieg im. Premiera Tadeusza MazowieckiegoMichał TalagaM40-4900:34:0910 km1
2021.09.05IV BIEG I MARSZ NW O PUCHAR MIEJSKIEJ GÓRYMarek NadkańskiOPEN00:40:475,5 km1
2021.09.05DUKELSKÝ BEH MIERU 2021 - 62.ročníkJan WydraOPEN01:02:42.744
2021.09.05DUKELSKÝ BEH MIERU 2021 - 62.ročníkMichał TalagaOPEN01:01:53.173
2021.09.05DUKELSKÝ BEH MIERU 2021 - 62.ročníkEmil DrabikOPEN00:58:38.17 1
2021.09.05IV BIEG I MARSZ NW O PUCHAR MIEJSKIEJ GÓRYRyszard KobajłoM5001:15:3416 km2
2021.09.05IX TYSKI PÓŁMARATONJanusz WójcikM50-5901:22:42,3721,0975 km2
2021.09.05„WIŚNIOWA RUN” Zygmunt ŁyżnickiM700:25:36.025 km1
2021.09.05„WIŚNIOWA RUN” Ryszard PudziszM500:20:27.705 km1
2021.09.05„WIŚNIOWA RUN” Justyna PotaczekK300:25:25.045 km1
2021.09.05„WIŚNIOWA RUN” Urszula DudzikK300:24:01.635 km1
2021.09.04Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy WyklętychRyszard PudziszWeteran I M22:45,005 km3
2021.09.04EFB 42 - POWRÓT NIKIFORAMichał DyrekMaster Mężczyzn04:39:15.4042 km5
2021.09.04SCARPA ULTRA TRAILMarek NadkańskiOPEN01:02:40,8710 km4
2021.08.296 Bieg po OddechJan WydraU490:16:08,815 km1
2021.08.296 Bieg po OddechEmil DrabikU390:15:50,665 km1
2021.08.296 Bieg po OddechJustyna PotaczekU390:22:48,985 km3
2021.08.296 Bieg po OddechUrszula DudzikU390:21:11,215 km1
2021.08.296 Bieg po OddechRyszard PudziszU590:18:37,865 km1
2021.08.296 Bieg po OddechZygmunt ŁyżnickiU70+0:24:03,195 km1
2021.08.286. Krakowski Bieg z Dystansem 'Dla malych serc'Kinga SędzikK00:51:2510 km18
2021.08.28ULTRAJANOSIK ZBÓJNICKA ŚLEBODAMichał DyrekM03:02:42.3535km3
2021.08.28ULTRAJANOSIK NORDIC WALKINGMarek NadkańskiM01:20:08.3010 km1
2021.08.20Matterhorn UltraksMichał DyrekM3003:47:5632 km6
2021.08.22II Bieg na ZaporęMariusz PapieżM3048:1310 km6
2021.08.22II Bieg na ZaporęAnna SułkowskaK3051:5910 km1
2021.08.21XIV Bieg Uliczny im. K. ŚwierzowskiegoZygmunt ŁyżnickiM500:47:23.003 10 km2
2021.08.21XIV Bieg Uliczny im. K. ŚwierzowskiegoEmil DrabikM200:32:49.669 10 km2
2021.08.21XIV Bieg Uliczny im. K. ŚwierzowskiegoJustyna PotaczekK200:23:11.9995 km3
2021.08.21XIV Bieg Uliczny im. K. ŚwierzowskiegoUrszula DudzikK100:21:57.8985 km2
2021.08.21XIV Bieg Uliczny im. K. ŚwierzowskiegoJan WydraM300:34:24.97210 km1
2021.08.15Od Tatier k DunajuGORALI MOK MSZANA DOLNA22:00:00345 km1
2021.08.08VI Bieg Memoriałowy
Lucka Chorążego
Justyna PotaczekK3001:28:0814 km4
2021.08.08VI Bieg Memoriałowy
Lucka Chorążego
Urszula DrabikK3001:19:5114 km1
2021.08.08VI Bieg Memoriałowy
Lucka Chorążego
Piotr KitaM3000:59:4614 km3
2021.08.08VI Bieg Memoriałowy
Lucka Chorążego
Emil DrabikM3000:55:0914 km1
2021.08.01XXVII MEMORIAŁOWY BIEG MAJORA BACYAnna SułkowskaK 30-3900:47:04.1510 km4
2021.08.01XXVII MEMORIAŁOWY BIEG MAJORA BACYMariusz PapieżM 30-3900:42:50.7810 km5
2021.08.01XXVII MEMORIAŁOWY BIEG MAJORA BACYEmin DrabikM 30-3900:33:27.6310 km2
2021.08.01IX Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II Pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja JeżaZygmunt ŁyżnickiM7000:17:47.414 km1
2021.08.01IX Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II Pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja JeżaMarek NadkańskiM6000:17:02.724 km3
2021.08.01IX Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II Pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja JeżaRyszard PudziszM6000:14:36.124 km1
2021.08.01IX Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II Pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja JeżaUrszula DudzikK4000:16:35.074 km1
2021.08.01IX Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II Pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja JeżaJustyna PotaczekK4000:18:22.994 km2
2021.08.01IX Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II Pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja JeżaKinga SędzikK3000:17:18.904 km1
2021.08.01IX Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II Pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja JeżaJan WydraOPEN MĘŻCZYZN00:12:38.694 km2
2021.07.3110° TATRANSKÁ ŠELMA VERTICAL 2021Michał DyrekM00.29.007 km43
2021.07.31GORCE ULTRA-TRAILRafał GabryśM3505:04:0748 km2
2021.07.18"Rusztowania i szalunki ADAMEK I Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego"Ryszard KobajłoOPEN 04:47:07.3041 km14
2021.07.18Półmaraton KalenicaMichał DyrekM30 - 405:03:4244 km4
2021.07.15ZŁOTY PÓŁMARATONKinga SędzikSenior I K - 2002:16:2221 km5
2021.07.18VIII Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę
Puchar Polski w Skyrunningu
Rafał GabryśOPEN32:20.103,26 km5
2021.07.18VIII Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę
Puchar Polski w Skyrunningu
Emil DrabikOPEN34:52.513,26 km10
2021.07.18VIII Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę
Puchar Polski w Skyrunningu
Ryszard PudziszOPEN39:29.693,26 km25
2021.07.10PRZEHYBA TRAILRafał GabryśOPENPRZEHYBA TRAIL20 km1
2021.07.06XRUN Wyspiańska PołówkaRafał GabryśOPEN02:00:4722 km1
2021.07.04Bieg na górę Mogił 7km VerticalMarek NadkańskiM5000:50:59 7 km2
2021.07.04ŽAŠKOVSKÝ MINIMARATÓN
50. ročník
Emil DrabikMuži 18-39 rokov0:45:17,012,4 km2
2021.07.04ŽAŠKOVSKÝ MINIMARATÓN
50. ročník
Ryszard PudziszMuži 50-59 rokov0:54:42,712,4 km7
2021.07.04ŽAŠKOVSKÝ MINIMARATÓN
50. ročník
Zygmunt ŁyżnickiMuži 70 rokov a starší0:37:16,912,4 km4
2021.07.03III Półmaraton HARNASIA
KORBIELÓW
Michał DyrekOPEN2:10:2321,8 km4
2021.07.03XXIX międzynarodowy bieg uliczny po ziemi MakowskiejJanusz WójcikM5039:0410 km1
2021.06.26NIEWYBITNY SZCZYTMarek NadkańskiM01:08:3311 km23
2021.06.27IX Bieg Niepodległości - Niepodległościowa JedenastkaEmil DrabikM3000:38:528 km1
2021.06.27IX Bieg Niepodległości - Niepodległościowa JedenastkaRyszard PudziszM5000:46:508 km1
2021.06.27IX Bieg Niepodległości - Niepodległościowa JedenastkaZygmunt ŁyżnickiM6000:55:078 km5
2021.06.21Narodowy Bieg Stulecia VII Górski Bieg NiepodległościZygmunt ŁyżnickiM7000:42:41 10 km1
2021.06.21Narodowy Bieg Stulecia VII Górski Bieg NiepodległościEmil DrabikM3000:29:3410 km2
2021.06.19Górski Bieg Frassatiego 2021Michał DyrekM-352:01:22,422 km8
2021.06.18Chyża DurbaszkaRafał GabryśM3001:35:0611 km1
2021.06.12Jedlicka SiódemkaJan WydraM400:21:37.796,4 km1
2021.06.12Jedlicka SiódemkaJustyna PotaczekK300:30:45.176,4 km3
2021.06.12Jedlicka SiódemkaJanusz WójcikM500:24:13.606,4 km2
2021.06.12Jedlicka SiódemkaZygmunt ŁyżnickiM600:29:19.996,4 km2
2021.06.12VII BIEG WIERCHAMI 2021Rafał GabryśOPEN02:49:38.0030 km2
2021.04.1847. MARATON DębnoMichał TalagaOPEN02:27:2242,195 km13
2021.04.1847. MARATON DębnoJanusz WójcikOPEN02:57:16 42,195 km72
2021.04.18XRUN 2021 Pani MogiłaMarek NadkańskiM5002:51:4019 km4
2021.04.18XRUN 2021 Pani MogiłaRafał GabryśM3002:09:2419 km4
2021.02.28XRUN 2021 Tajemnicze KopceMarek NadkańskiM5001:22:5913 km1
2020.10.25Tour de Małopolska - GórskieRafał GabryśOPEN00:32:49.676 km1
2020.10.25Tour de Małopolska - Bieg UlicznyEmil DrabikOPEN00:32:26.0010 km1
2020.10.3-4Ultra Roztocze KrasnobródAgata GomółkaMasterK18:37:30120 km5
2020.10.04Koral MaratonEmil DrabikM3001:11:36.0021 km1
2020.10.04Koral MaratonMariusz PapieżM3001:38:22.0021 km5
2020.10.04Koral MaratonAnna SułkowskaK3001:45:54.0021 km6
2020.10.01Bieg NaftowyJan WydraOPEN01:19:22,7021 km1
2020.10.01Bieg 7 Dolin - VisegRun with Interreg PL-SKRyszard KobajłoM5003:51:5335 km29
2020.09.27Myślenicki Bieg UlicznyEmil Drabik00:32:25.710 km2
2020.09.27Myślenicki Bieg UlicznyMarek Nadkański00:44:18.610 km201
2020.09.20WIŚNIOWA RUNAgnieszka JasekK400:26:27.635 km1
2020.09.20WIŚNIOWA RUNEmil DrabikM3 00:17:07.685 km1
2020.09.20WIŚNIOWA RUNPiotr KitaM3 00:18:36.395 km3
2020.09.20WIŚNIOWA RUNMarek NadkańskiM500:24:11.405 km5
2020.09.20WIŚNIOWA RUNRyszard KobajłoM500:21:46.095 km2
2020.09.20WIŚNIOWA RUNZygmunt ŁyżnickiM600:25:48.175 km2
2020.09.20X bieg Pawła LorensaJan WydraM40-490:33:09.1110 km1
2020.09.20X bieg Pawła LorensaJanusz SarnickiM50-590:37:55.06 10 km3
2020.09.20X bieg Pawła LorensaRyszard PudziszM50-590:39:21.1510 km6
2020.09.20X bieg Pawła LorensaJustyna PotaczekK30-390:51:52.2310 km13
2020.09.1315. ročník Behu Novoveskou HutouMariusz PapieżMuži A 18- 39 rokov1:13:23,2410 km12
2020.09.1315. ročník Behu Novoveskou HutouAnna Sułkowska Ženy F 35-49 rokov48:31,8310 km2
2020.09.13Półmaraton MarchewkowyEmil Drabik21,6 km1
2020.09.06III BIEG I MARSZ NW O PUCHAR MIEJSKIEJ GÓRYZygmunt Łyżnicki00:31:175,5 km13
2020.09.06III BIEG I MARSZ NW O PUCHAR MIEJSKIEJ GÓRYMarek Nadkański00:40:125,5 km1
2020.09.06DUKELSKÝ BEH MIERUAnna SułkowskaŽeny nad 36 rokov01:25:26,2420 km2
2020.09.06DUKELSKÝ BEH MIERUMariusz PapieżMuži 18-39 rokov01:22:44,6820 km10
2020.09.06DUKELSKÝ BEH MIERUJanusz SarnickiMuži 50-59 rokov01:09:58,1320 km2
2020.09.06DUKELSKÝ BEH MIERUJan Wydra Muži 40-49 rokov01:03:08,3020 km1
2020.09.06DUKELSKÝ BEH MIERUEmil Drabik Muži 18-39 rokov01:02:27,2420 km1
2020.08.30XIV Bieg "DYCHA SIEKIERNIKA"Jan WydraM335:2910 km3
2020.08.30XIV Bieg "DYCHA SIEKIERNIKA"Emil DrabikM235:4410 km4
2020.08.30XIV Bieg "DYCHA SIEKIERNIKA"Ryszard KobajłoM444:4710 km5
2020.08.30XIV Bieg "DYCHA SIEKIERNIKA"Zygmunt ŁyżnickiM550:3710 km3
2020.08.19UltraJanosik 2020Rafał GabryśSeniorM42:2510 km3
2020.08.19UltraJanosik 2020Marek NadkańskiWeteranM1:49:0120 km1
2020.07.25Fa DONOVALY Night RunZygmunt ŁyżnickiMuži 60 rokov00:25:125 km2
2020.08.02Garmin Ultra Race Myślenice 2020Emil DrabikM3000:59:0113 km1
2020.08.02Garmin Ultra Race Myślenice 2020Marek NadkańskiM5001:19:1113 km1
2020.07.261. ročník 1000-ročného behu Spišská Nová VesAnna SułkowskaF 18-3900:57:084
2020.06.28LOMNICKÁ DESIATKAJan WydraMuži 40-49 rokov37:30,310 km1
2020.06.28LOMNICKÁ DESIATKAMichał TalagaMuži 40-49 rokov37:30,710 km2
2020.06.28LOMNICKÁ DESIATKAEmil DrabikMuži 20- 39 rokov35:38,610 km1
2020.06.28LOMNICKÁ DESIATKAJanusz SarnickiMuži 50-59 rokov42:29,110 km3
2020.06.28LOMNICKÁ DESIATKARyszard PudziszMuži 50-59 rokov43:59,710 km4
2020.06.28LOMNICKÁ DESIATKAJustyna PotaczekŽeny 20-39 rokov56:35,710 km9
2020.06.28LOMNICKÁ DESIATKAAnna SułkowskaŽeny 20-39 rokov50:16,210 km5
2020.06.28LOMNICKÁ DESIATKAMariusz PapieżMuži 20- 39 rokov53:35,610 km18
2020.06.27SGS ULTRAMichał DyrekM-3005:37:1350 km6
2020.02.09TURBACZ WINTER TRAILMichał DyrekOPEN02:15:55.5021 km22
2020.02.09TURBACZ WINTER TRAILMarek NadkańskiOPEN01:13:35.8510 km22
2020.02.02Grand Prix Krakowa w biegach górskichMichał DyrekM301:16:52.6011,6 km25
2019.12.14WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2019Emil DrabikOPEN04:03:3835 km1
2019.12.01XV Bieg BarbórkowyEmil DrabikOPEN00:32:3710 km5
2019.12.01XV Bieg BarbórkowyJanusz WójcikOPEN00:36:5610 km22
2019.11.17V Górski Bieg GorlickiMichał DyrekOPEN2:05:5922 km22
2019.11.11VI Zakopiański Bieg NiepodległościJan WydraMasters - M0:32:53.5010 km1
2019.11.11VI Zakopiański Bieg NiepodległościRyszard PudziszWeteran I - M0:39:55.9210 km2
2019.11.11VI Zakopiański Bieg NiepodległościJanusz WójcikWeteran I - M0:37:07.62
10 km1
2019.11.11VI Zakopiański Bieg NiepodległościEmil DrabikOPEN0:15:48.255 km1
2019.11.11VI Zakopiański Bieg Niepodległości - Nordic WalkingMarek NadkańskiM0:32:22.395 km3
2019.11.11VI Zakopiański Bieg Niepodległości - Nordic WalkingZygmunt ŁyżnickiM0:33:03.065 km4
2019.11.10XI SĄDECKA DYCHA
O PUCHAR PREZESA NEWAGU
Mariusz PapieżM3042:4410 km25
2019.11.10XI SĄDECKA DYCHA
O PUCHAR PREZESA NEWAGU
Anna SułkowskaK3046:0610 km9
2019.11.10XI SĄDECKA DYCHA
O PUCHAR PREZESA NEWAGU
Janusz WójcikM5036:0410 km2
2019.11.10XI SĄDECKA DYCHA
O PUCHAR PREZESA NEWAGU
Michał TalagaM4034:1810 km3
2019.11.03Grand Prix Krakowa w Biegach GórskichMichał DyrekM300:55:23.3911,6 km23
2019.11.10XI SĄDECKA DYCHA
O PUCHAR PREZESA NEWAGU
Emil DrabikM2033:2610 km1
2019.11.027 Jesienny Bieg PotrójnejMichał DyrekM301:32:11,510 km31
2019.10.27BEH OKOLO SIDOROVA
16. ročník
Anna SułkowskaŽeny od 35 do 49 rokov1:13:39,110 km9
2019.10.27BEH OKOLO SIDOROVA
16. ročník
Jan WydraMuži od 40 do 49 rokov
0:50:50,410 km1
2019.10.27BEH OKOLO SIDOROVA
16. ročník
Mariusz PapieżMuži do 39 rokov
1:11:13,210 km33
2019.10.27BEH OKOLO SIDOROVA
16. ročník
Emil DrabikMuži do 39 rokov0:52:08,010 km1
2019.10.13XII Żorski Bieg UlicznyJanusz Wójcik M5000:37:2410 km22
2019.10.12Výsledková listina Beh obcou Horná LehotaJan WydraOPEN0:32:599,648 km1
2019.10.12Výsledková listina Beh obcou Horná LehotaEmil DrabikOPEN0:33:189,648 km2
2019.10.12Výsledková listina Beh obcou Horná LehotaRyszard PudziszOPEN0:39:539,648 km8
2019.10.12Výsledková listina Beh obcou Horná LehotaZygmunt ŁyżnickiMuži 60-690:25:389,648 km1
2019.10.12XXIV Bieg Memoriałowy im. Bogdana WłosikaRyszard KobajłoM-V(1)14:39.26 4,2 km18
2019.10.05XV Bieg Kmitów
Jan WydraOPEN34:58,910 km1
2019.10.05XV Bieg Kmitów
Ryszard KobajłoOPEN41:31,210 km14
2019.10.05XV Bieg Kmitów
Marek NadkańskiOPEN45:00,810 km23
2019.10.05XV Bieg Kmitów
Zygmunt ŁyżnickiOPEN49:27,7 10 km40
2019.10.05XV Bieg Kmitów
Sabina WydraOPEN52:38,710 km53
2019.09.29OŁTARZ W CHMURACH XRUNMarek NadkańskiOPEN02:22:4722 km29
2019.09.29OŁTARZ W CHMURACH XRUNAgata GomółkaOPEN02:49:3522 km60
2019.09.29OŁTARZ W CHMURACH XRUNJustyna PotaczekOPEN03:32:5122 km102
2019.09.27XXV Ogólnopolskie Biegi Uliczne w MielcuRyszard KobajłoOPEN10:51,73 km17
2019.09.22VII Pokonaj Focha SkawinaRyszard Pudzisz1960-196938:10.4910 km8
2019.09.22STEEPLE KROS Poprad 2019 9.ročníkJan Wydra37:54.4112 km1
2019.09.22STEEPLE KROS Poprad 2019 9.ročníkEmil Drabik38:22.8912 km2
2019.09.22STEEPLE KROS Poprad 2019 9.ročníkRyszard KobajłoM5035:44.138 km3
2019.09.22STEEPLE KROS Poprad 2019 9.ročníkMarek NadkańskiM5038:29.878 km7
2019.09.22STEEPLE KROS Poprad 2019 9.ročníkZygmunt ŁyżnickiM6041:11.888 km 3
2019.09.15II Bieg o Puchar Miejskiej GóryZygmunt ŁyżnickiM6000:31:535,5 km1
2019.09.15II Bieg o Puchar Miejskiej GóryRyszard KobajłoM5000:26:075,5 km1
2019.09.15II Bieg o Puchar Miejskiej GóryJan Wydra01:10:5816 km1
2019.09.15II Bieg o Puchar Miejskiej GóryMarek Nadkański01:29:5816 km9
2019.09.14Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna DziesiątkaRyszard PudziszM5000:40:2710 km1
2019.09.08Runek RunMarek NadkańskiM5002:00:05.0022 km3
2019.09.08Runek RunEmil DrabikM1801:30:41.0022 km3
2019.09.08Runek RunMichał DyrekM3001:46:13.0022 km13
2019.09.08Runek RunMariusz PapieżM3002:14:32.0022 km41
2019.09.08Runek RunJan WydraM4001:31:51.0022 km1
2019.09.08Runek RunRyszard KobajłoM5001:58:03.0022 km2
2019.09.07Bieg 7 DolinAgata GomółkaK3004:44:11.0035 km21
2019.09.07Życiowa DziesiątkaEmil DrabikM25-2900:31:5610 km5
2019.09.07Życiowa DziesiątkaJanusz WójcikM55-5900:35:0810 km1
2019.09.07Życiowa DziesiątkaRyszard KobajłoM55-5900:38:0910 km3
2019.09.07Życiowa DziesiątkaZygmunt ŁyżnickiM60+00:42:3810 km9
2019.09.07Życiowa DziesiątkaMariusz PapieżM35-39 00:42:1110 km49
2019.09.07Życiowa DziesiątkaJanusz SarnickiM50-5400:37:4710 km9
2019.09.0120 MIEROVÝCH KILOMETROV OKOLO SPIŠSKÉHO HRADUJan Wydra01:22:2122,8 km1
2019.09.0120 MIEROVÝCH KILOMETROV OKOLO SPIŠSKÉHO HRADUMariusz Papież00:50:3510,8 km6
2019.09.014 Bieg po OddechZygmunt ŁyżnickiU6922:27.525 km2
2019.09.014 Bieg po OddechJanusz WójcikU5917:36.935 km1
2019.09.014 Bieg po OddechEmil DrabikU2916:00.465 km2
2019.09.014 Bieg po OddechPiotr KitaU3917:15.175 km2
2019.09.014 Bieg po OddechRyszard PudziszU5918:30.605 km3
2019.09.01ULTRAJANOSIKMarek NadkańskiM1500:44:5510 km2
2019.08.31ULTRAJANOSIKAgata GomółkaK1204:48:2635 km6
2019.08.24Harhovská desiatkaZygmunt ŁyżnickiM6000:46:2610 km4
2019.08.18RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Belanská pätnástka
Jan WydraMuži od 40 do 49 rokov0:33:52,710 km1
2019.08.18RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Belanská pätnástka
Janusz SarnickiMuži od 50 do 59 rokov0:39:17,510 km3
2019.08.18RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Belanská pätnástka
Zygmunt ŁyżnickiMuži od 60 do 69 rokov0:46:25,0 10 km4
2019.08.18RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Belanská pätnástka
Marek NadkańskiMuži od 50 do 59 rokov
0:42:14,410 km6
2019.08.18RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Belanská pätnástka
Emil DrabikMuži do 39 rokov50:06,915 km1
2019.08.18RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Belanská pätnástka
Piotr KitaMuži do 39 rokov53:38,015 km4
2019.08.15ORLEN Maraton "Solidarności"Michał Talaga M4002:37:5542,195 km1
2019.08.11IV Bieg Lucka ChorążegoJan WydraM4000:55:4414 km2
2019.08.11IV Bieg Lucka ChorążegoRyszard PudziszM5001:07:3014 km3
2019.08.11IV Bieg Lucka ChorążegoMarek NadkańskiM5001:10:2014 km6
2019.08.11IV Bieg Lucka ChorążegoMichał DyrekM3001:05:3414 km8
2019.08.11IV Bieg Lucka ChorążegoMariusz PapieżM3001:21:1414 km26
2019.08.04Memoriałowy bieg Majora Bacy 2019Janusz WójcikM50-59 00:18:14
00:37:21
10 km3
2019.08.04Memoriałowy bieg Majora Bacy 2019Mariusz PapieżM30-3900:21:24
00:43:17
10 km20
2019.08.04Výsledková listina 32. ročníka behu SNP Roháče-PodbielMichał TalagaB01:10:1921,8 km1
2019.08.04Výsledková listina 32. ročníka behu SNP Roháče-PodbielJan WydraB01:14:3021,8 km2
2019.08.04PORUBSKÁ JEDENÁSTKAMariusz PapieżA00:48:4311,49
2019.08.03E1 CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘAgata GomółkaK201:01:3210 km 7
2019.08.03E1 CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘMichał DyrekM100:46:3810 km10
2019.07.27III Bieg Górski o Złotą PaproćPiotr KitaM3000:29:41.037 km1
2019.07.27III Bieg Górski o Złotą PaproćMarek NadkańskiM5000:36:13.027 km5
2019.07.27III Bieg Górski o Złotą PaproćZygmunt ŁyżnickiM6000:41:14.867 km3
2019.07.27III Bieg Górski o Złotą PaproćRyszard KobajłoM5000:33:32.297 km1
2019.07.27III Bieg Górski o Złotą PaproćEmil DrabikOPEN M01:33:47.0921 km3
2019.07.27III Bieg Górski o Złotą PaproćJan WydraOPEN M01:32:24.2621 km2
2019.07.27III Bieg Górski o Złotą PaproćMichał DyrekOPEN M01:48:45.73
21 km6
2019.07.27III Bieg Górski o Złotą PaproćMariusz PapieżM3000:40:22.597 km5
2019.07.206. Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę
Puchar Polski 2019 w Skyrunningu
Marek NadkańskiWeteran I-M14:27.985
2019.07.21IV Dwunastka StaropolankiEmil DrabikM2000:47:2912 km1
2019.07.13EkaMedica GONIACKAMichał DyrekM1801:53:2810km9
2019.07.13EkaMedica GONIACKAAgata GomółkaK3502:30:0310km6
2019.07.13EkaMedica GONIACKAMarek NadkańskiM5002:05:0010km1
2019.07.13XXVII Ogólnopolski Bieg Szlakiem Marii KonopnickiejJustyna PotaczekK300:50:371
2019.07.13XXVII Ogólnopolski Bieg Szlakiem Marii KonopnickiejRyszard KobajłoM500:41:453
2019.07.13XXVII Ogólnopolski Bieg Szlakiem Marii KonopnickiejMichał TalagaM400:35:422
2019.07.13XXVII Ogólnopolski Bieg Szlakiem Marii KonopnickiejJan WydraM400:34:221
2019.07.13XXVII Ogólnopolski Bieg Szlakiem Marii KonopnickiejZygmunt ŁyżnickiM600:48:394
2019.07.06WIŚNIOWA RUNZygmunt ŁyżnickiM6000:25:41.975km1
2019.07.06WIŚNIOWA RUNEmil DrabikM2000:17:49.215km1
2019.07.06WIŚNIOWA RUNRyszard PudziszM5000:21:51.935km2
2019.07.06WIŚNIOWA RUNMarek NadkańskiM5000:23:48.285km4
2019.06.30NIDEC XI Bieg w Pogoni za ŻubremRyszard PudziszM5000:33:048km2
2019.06.23Lomnická desiatkaJan WydraMuži 40-49 rokov00:35:5810km1
2019.06.23Lomnická desiatkaEmil DrabikMuži 20- 39 rokov00:35:2610km1
2019.06.23Lomnická desiatkaPiotr KitaMuži 20- 39 rokov00:37:3210km2
2019.06.23Lomnická desiatkaZygmunt ŁyżnickiMuži 60-69 rokov00:49:2310km2
2019.06.23Lomnická desiatkaMarek NadkańskiMuži 50-59 rokov00:47:2710km6
2019.06.16II Bieg HasioraJan WydraMasters M00:14:405km1
2019.06.16II Bieg HasioraEmil DrabikSenior M00:14:355km2
2019.06.16II Bieg HasioraJanusz WójcikWeteran I M00:16:175km2
2019.06.16II Bieg HasioraMichał TalagaMasters M00:02:575km2
2019.06.16II Bieg HasioraZygmunt ŁyżnickiWeteran II M00:19:265km2
2019.06.16II Bieg HasioraRyszard PudziszWeteran I M00:17:005km4
2019.06.16II Bieg HasioraRyszard KobajłoWeteran I M00:17:115km5
2019.06.16II Bieg HasioraMarek NadkańskiWeteran I M00:18:565km7
2019.06.08 X BIEG ULICZNY "Jedlicka Siódemka"Piotr KitaM300:21:36.047km2
2019.06.08 X BIEG ULICZNY "Jedlicka Siódemka"Ryszard KobajłoM500:24:53.417km2
2019.06.08 X BIEG ULICZNY "Jedlicka Siódemka"Mrek NadkańskiM500:28:08.24
7km6
2019.06.08 X BIEG ULICZNY "Jedlicka Siódemka"Zygmunt ŁyżnickiM600:28:38.807km2
2019.06.02III Rodzinny Mini Festiwal Biegowy "O Złotą Kózkę"Ryszard PudziszM50-5900:18:56 5km1
2019.06.02TVRDOŠÍNSKA DVANÁSTKA SI PRIPÍSALA UŽ SVOJ 17. ROČNÍKEmil DrabikMuži A1839:52,212km1
2019.06.02TVRDOŠÍNSKA DVANÁSTKA SI PRIPÍSALA UŽ SVOJ 17. ROČNÍKJan Wydra Muži B4039:22,7 12km1
2019.06.02TVRDOŠÍNSKA DVANÁSTKA SI PRIPÍSALA UŽ SVOJ 17. ROČNÍKMichał TalagaMuži B4040:17,712km2
2019.06.02TVRDOŠÍNSKA DVANÁSTKA SI PRIPÍSALA UŽ SVOJ 17. ROČNÍKRyszard KobajłoMuži C5049:15,212km4
2019.06.02TVRDOŠÍNSKA DVANÁSTKA SI PRIPÍSALA UŽ SVOJ 17. ROČNÍKZygmunt ŁyżnickiMuži D6053:53,212km2
2019.05.25Bieg Św.Kingi - Stary SączMarek NadkańskiM50+47:3010km2
2019.05.25VI Sieprawska PiątkaJan WydraM4000:17:545km1
2019.05.25VI Sieprawska PiątkaRyszard PudziszM5000:21:095km2
2019.05.25VI Sieprawska PiątkaZygmunt ŁyżnickiM6000:24:265km2
2019.05.18XXVII Międzynarodowy bieg uliczny po ziemi MakowskiejEmil DrabikD16:31,05km1
2019.05.18XXVII Międzynarodowy bieg uliczny po ziemi MakowskiejMichał DyrekM3040:35,510km7
2019.05.18XXVII Międzynarodowy bieg uliczny po ziemi MakowskiejJan WydraM4033:36,210km1
2019.05.18XXVII Międzynarodowy bieg uliczny po ziemi MakowskiejJanusz WójcikM5038:19,210km1
2019.05.18XXVII Międzynarodowy bieg uliczny po ziemi MakowskiejRyszard PudziszM5040:03,110km3
2019.05.18XXVII Międzynarodowy bieg uliczny po ziemi MakowskiejMarek NadkańskiM5044:00,510km6
2019.05.18XXVII Międzynarodowy bieg uliczny po ziemi MakowskiejZygmunt ŁyżnickiM6046:53,9
10km3
2019.05.18VII Bieg o Puchar Rektora PPWSZ w Nowym TarguMichał TalagaM 40 - 490:41:56,0011km1
2019.05.12XVII Bieg SkawińskiJan WydraM4000:32:5810km1
2019.05.12XVII Bieg SkawińskiJanusz WójcikM5000:37:2910km4
2019.05.12XVII Bieg SkawińskiEmil DrabikM2000:33:4410km9
2019.05.12XVII Bieg SkawińskiJustyna PotaczekK3000:46:0710km16
2019.05.12XVII Bieg SkawińskiAgata GomółkaK3000:50:1410km31
2019.05.03XXII Bieg Konstytucji w RudzachJan WydraM4000:34:3810km1
2019.05.03XXII Bieg Konstytucji w RudzachMichał TalagaM3000:36:0110km2
2019.05.03XXII Bieg Konstytucji w RudzachJanusz WójcikM5000:38:5010km7
2019.05.04GARMIN ULTRA RACE MYŚLENICEMarek Nadkański M50-5901:12:5113km18
2019.05.01VIII Bieg ZIEMI LIMANOWSKIEJJustyna PotaczekK4000:17:34.634km3
2019.05.01VIII Bieg ZIEMI LIMANOWSKIEJKatarzyna MielnikiewiczK5000:17:27.224km1
2019.05.01VIII Bieg ZIEMI LIMANOWSKIEJAgnieszka JasekK5000:17:49.954km2
2019.05.01VIII Bieg ZIEMI LIMANOWSKIEJPiotr KitaM4000:12:53.744km3
2019.05.01VIII Bieg ZIEMI LIMANOWSKIEJRyszard KobajłoM6000:14:54.774km3
2019.05.01VIII Bieg ZIEMI LIMANOWSKIEJZygmunt ŁyżnickiM7000:16:45.244km2
2019.04.28Cracovia Maraton 2019Michał Talaga79M40/302:33:5142,195km15
2019.04.28Cracovia Maraton 2019Agata Gomółka84K30/10304:05:5442,195km103
2019.04.27Bieg Nocny KRAKÓWEmil DrabikM18 - 800:33:4010km13
2019.04.27Bieg MuszyniankiRyszard PudziszM50+00:18:53,70 5km1
2019.04.27Bieg MuszyniankiRyszard KobajłoM50+00:19:25,955km2
2019.04.27XXVI Bieg Uliczny im. Wojciecha KorfantegoJanusz WójcikM500:37:1010km2
2019.04.27XXVI Bieg Uliczny im. Wojciecha KorfantegoJan WydraM360:32:5610km4
2019.04.07Pani Mogiła XrunAgata GomółkaK3004:08:3532km7
2019.04.07Pani Mogiła XrunJustyna PotaczekK3004:08:2032km6
2019.04.07Pani Mogiła XrunMarek NadkańskiK5003:47:4532km6
2019.04.07BEH OSLOBODENIA O PUTOVNÝ POHÁR STAROSTU OBCE LIKAVKAJan WydraM4043:23,112km1
2019.04.07BEH OSLOBODENIA O PUTOVNÝ POHÁR STAROSTU OBCE LIKAVKAEmil DrabikM3044:15,112km1
2019.04.07BEH OSLOBODENIA O PUTOVNÝ POHÁR STAROSTU OBCE LIKAVKAMariusz PapieżM24-3459:59,612km9
2019.03.30BEH OSLOBODENIA OBCE DOLNÁ LEHOTA A 1. SLOVENSKÉHO KOZMONAUTADamian Ziemianin10km2
2019.03.30BEH OSLOBODENIA OBCE DOLNÁ LEHOTA A 1. SLOVENSKÉHO KOZMONAUTAMichał Talaga10km1
2019.03.30BEH OSLOBODENIA OBCE DOLNÁ LEHOTA A 1. SLOVENSKÉHO KOZMONAUTAEmil Drabik10km1
2019.03.30BEH OSLOBODENIA OBCE DOLNÁ LEHOTA A 1. SLOVENSKÉHO KOZMONAUTAAgnieszka Jasek10km2
2019.03.30BEH OSLOBODENIA OBCE DOLNÁ LEHOTA A 1. SLOVENSKÉHO KOZMONAUTAZygmunt Łyżnicki10km2
2019.03.23VÝSLEDKOVÁ LISTINA Jasenie 2019Justyna PotaczekK19-3900:22:165km4
2019.03.23VÝSLEDKOVÁ LISTINA Jasenie 2019 Jan WydraM40-4900:32:2410km2
2019.03.23VÝSLEDKOVÁ LISTINA Jasenie 2019 Michal Talaga
M40-4900:32:3910km3
2019.03.23VÝSLEDKOVÁ LISTINA Jasenie 2019 Zygmunt ŁyżnickiM60-6900:22:325km4
2019.03.17IX Bieg Pawła Lorensa
Otwarte Mistrzostwa Tychów w biegu na 10 km
Janusz WójcikM50-5900:36:41:5810km1
2019.03.17IX Bieg Pawła Lorensa
Otwarte Mistrzostwa Tychów w biegu na 10 km
Janusz SarnickiM50-5900:40:13:4610km3
2019.03.17IX Bieg Pawła Lorensa
Otwarte Mistrzostwa Tychów w biegu na 10 km
Ryszard PudziszM50-5900:40:43:9410km5
2019.03.17IX Bieg Pawła Lorensa
Otwarte Mistrzostwa Tychów w biegu na 10 km
Jan WydraM40-4900:33:53:9410km1
2019.03.17IX Bieg Pawła Lorensa
Otwarte Mistrzostwa Tychów w biegu na 10 km
Michał TalagaM40-4900:34:14:1810km2
2019.03.17IX Bieg Pawła Lorensa
Otwarte Mistrzostwa Tychów w biegu na 10 km
Emil DrabikM16-2900:34:28:3310km2
2019.03.10Bieg Wiosenny z metą na Stadionie ŚląskimJanusz WójcikM50-5900:36:1710km1
2019.01.26V Zimowy Maraton BieszczadzkiMichał DyrekM3004:12:16,744,6km19
2019.01.19Zimowy UltraJanosikMarek NadkańskiWeteranM01:00:4310km1
2019.01.19Zimowy UltraJanosikAgata GomółkaK02:46:3220km1
2018.12.31XXVIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy Jan WydraM4000:32:1610km2
2018.12.31XXVIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy Michał TalagaM4000:33:5510km4
2018.12.31XXVIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy Janusz WójcikM5000:35:3910km2
2018.12.31XXVIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy Michał DyrekM3000:38:3310km14
2018.12.31XXVIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy Justyna PotaczekK00:23:495km12
2018.12.16Winter Ultra Trail MałopolskaAgata GomółkaK09:24:4945km21
2018.12.15Bieg po(d) choinkę Nowy TargJan Wydra00:17:515,2km1
2018.12.15Bieg po(d) choinkę Nowy TargPiotr Kita00:18:135,2km2
2018.12.15Bieg po(d) choinkę Nowy TargZygmunt Łyżnicki00:25:005,2km30
2018.12.02Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2018/2019Agata GomółkaK3001:22:22,1611,6km37
2018.12.02Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2018/2019Michał DyrekM3000:53:3811,6km10
2018.12.02XIV Bieg Barbórkowy RybnikJan WydraM4000:33:3110km1
2018.12.02XIV Bieg Barbórkowy RybnikPiotr KitaM3000:35:1910km6
2018.12.02XIV Bieg Barbórkowy RybnikJanusz WójcikM5000:36:3210km3
2018.11.18XRUN Biała DamaMarek Nadkański02:07:2018km24
2018.11.18XRUN Biała DamaAgata GomółkaK 02:32:1418km8
2018.11.11V Zakopiański Bieg Niepodległości Zygmunt ŁyżnickiM6000:46:14,1010km5
2018.11.11V Zakopiański Bieg Niepodległości Marek NadkańskiM5000:43:27,4310km12
2018.11.11V Zakopiański Bieg Niepodległości Michał DyrekM3000:39:44,2810km9
2018.11.11V Zakopiański Bieg Niepodległości Michał TalagaM3000:35:30,8410km1
2018.11.11V Zakopiański Bieg Niepodległości Jan Wydra00:32:49,7210km2
2018.11.11V Zakopiański Bieg Niepodległości Agata Gomółka K3000:48:04,4010km3
2018.11.11V Zakopiański Bieg Niepodległości Piotr KitaM3000:16:32,015km4
2018.11.11V Zakopiański Bieg Niepodległości Justyna PotaczekK3000:23:57,115km10
2018.10.28Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2018/2019Agata GomółkaK3001:10:31,9611,6km13
2018.10.27Bieg Sztafet 100 km na 100-lecie odzyskanie niepodległości MOK Mszana Dolna05:13:33,73100km2
2018.10.21Perły Małopolski - Gorczański Park NarodowyMarek NadkańskiM5001:12:2114,1km1
2018.10.20Goral Run - Spiska BelaJan Wydra01:15:17,1321km1
2018.10.20Goral Run - Spiska BelaPiotr KitaM3000:34:09,0510km1
2018.10.20Goral Run - Spiska BelaRyszard KobajłoM5000:39:24,6110km1
2018.10.20Goral Run - Spiska BelaZygmunt ŁyżnickiM6000:44:46,7310km1
2018.10.14XI Żorski Bieg UlicznyJanusz WójcikM5000:37:1710km1
2018.10.145. PZU CRACOVIA Półmaraton KrólewskiAgata GomółkaK3001:53:5921km111
2018.10.145. PZU CRACOVIA Półmaraton KrólewskiMarek NadkańskiM5001:34:2521km34
2018.10.13V Podbieg na Makowice - RytroRyszard Kobajło00:48:407,5km5
2018.10.07Obidowa Głuszec Półmaraton Jan Wydra 01:29:19,5421km1
2018.10.07XRUN - Ołtarz w chmurach - ĆwilinAgata Gomółka03:07:3921km73
2018.10.07XRUN - Ołtarz w chmurach - ĆwilinMarek Nadkański02:24:4821km18
2018.09.3012. PZU Bieg Trzech KopcówAgata GomółkaK3001:08:0213km27
2018.09.30Sądecka Dycha o Puchar NewaguJan WydraM4000:33:1110km2
2018.09.30Sądecka Dycha o Puchar NewaguPiotr KitaM3000:34:3510km2
2018.09.30Sądecka Dycha o Puchar NewaguJanusz WójcikM5000:36:1110km1
2018.09.30Sądecka Dycha o Puchar NewaguRyszard KobajłoM5000:38:1410km2
2018.09.30Sądecka Dycha o Puchar NewaguMarek NadkańskiM5000:41:5710km9
2018.09.30Sądecka Dycha o Puchar NewaguJustyna PotaczekK3000:49:0110km8
2018.09.29Bieg społeczności Horna Lehota Zygmunt ŁyżnickiM6000:24:37,25,380km2
2018.09.29Bieg społeczności Horna Lehota Ryszard Kobajło M5000:40:46,89,648km3
2018.09.29Bieg społeczności Horna Lehota Jan Wydra M4000:33:54,59,648km1
2018.09.23NORAFTRAIL 3xMogielicaAgata Gomółka03:25:5426km18
2018.09.23NORAFTRAIL 3xMogielicaMarek Nadkański03:09:0326km15
2018.09.1639 Bieg Powsinogi, Wadowice Jan WydraM4000:53:35,2615km1(KW), 3(KG)
2018.09.15Ogólnopolski Bieg i Marsz Niepodległości, ZalesieMarek NadkańskiM5000:48:31,3210km3
2018.09.15Ogólnopolski Bieg i Marsz Niepodległości, ZalesieMariusz PapieżM3000:48:45,4610km4
2018.08.26Hatova Dvanastka, BardejovRyszard KobajłoM5000:49:02,212km4
2018.09.15Ogólnopolski Bieg i Marsz Niepodległości, ZalesieZygmunt ŁyżnickiM6000:55:14,2410km2
2018.09.15III Srebrna Dziesiątka, OlkuszAgata GomółkaK3000:46:5810km2
2018.09.15III Srebrna Dziesiątka, OlkuszJanusz WójcikM5000:39:0910km1
2018.09.099. TAURON Festiwa Biegowy - Runek Run, Krynica Zdrój Jan WydraM4001:28:4722km1
2018.09.099. TAURON Festiwa Biegowy - Runek Run, Krynica Zdrój Ryszard KobajłoM5001:57:3622km1
2018.09.099. TAURON Festiwa Biegowy - Runek Run, Krynica Zdrój Marek NadakańskiM5001:59:18 22km2
2018.09.099. TAURON Festiwa Biegowy - Runek Run, Krynica Zdrój Agata GomółkaM3002:19:0322km11
2018.09.08Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor, WadowiceJanusz WójcikM5000:17:155km1
2018.09.02Bieg po Oddech, Zakopane Janusz WójcikM5000:17:40,645km1
2018.09.02Biegnij Dąbrowo, Dąbrowa TarnowskaJan Wydra00:34:5510km1
2018.09.02Biegnij Dąbrowo, Dąbrowa TarnowskaZygmunt ŁyżnickiM6000:46:3510km2
2018.09.02Ultra Janosik, Ledwo DychaMarek Nadkański Wetrean00:41;56,6610 km2
2018.09.02Ultra Janosik, Ledwo Dycha, Zbójnicka ŚlebodaAgata GomółkaSenior K04:32:25,2835 km6
2018.09.02Ultra Janosik, Ledwo Dycha, Zbójnicka ŚlebodaMarcin DyrekSenior M05:03:54,0335 km23
2018.08.30Peły Małopolski - Babiogórski Park Nardowy, ZawojaMarek NadkańskiM5001:14:301

ZAWODNICY

AGATA GOMÓŁKA
JAN WYDRA
JANUSZ SARNICKI
JANUSZ WÓJCIK
JERZY CZYSZCZOŃ
JUSTYNA POTACZEK
MAREK NADKAŃSKI
MARIUSZ PAPIEŻ
MICHAŁ DYREK
MICHAŁ TALAGA
PIOTR KITA
RYSZARD KOBAJŁO
SABINA WYDRA
ZYGMUNT ŁYŻNICKI