馃殫 Po raz pierwszy kino samochodowe w Mszanie Dolnej! 馃殫

馃殫 Data 鉃★笍22 i 23 sierpnia 2020
馃殫 Godzina 鉃★笍19:00

WST臉P WOLNY

Jakie filmy zostan膮 wy艣wietlone?
Sobota 鉃★笍 NA NO呕E
Niedziela 鉃★笍 GREEN BOOK

REGULAMIN:

1. Regulamin kierowany jest do wszystkich os贸b, kt贸re w czasie trwania kina samochodowego przebywaj膮 na terenie, na kt贸rym odbywa si臋 pokaz. Ka偶da osoba przebywaj膮ca na tym terenie w czasie trwania pokazu obowi膮zana jest stosowa膰 si臋 do postanowie艅 niniejszego Regulaminu. Udzia艂 w wydarzeniu jest r贸wnoznaczny z akceptacj膮 Regulaminu.
  2. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla kin plenerowych: po wje藕dzie na teren kina samochodowego, uczestnicy zobowi膮zani s膮 pozosta膰 w poje藕dzie przed w trakcie i po seansie, w przypadku uchylenia okna lub opuszczenia pojazdu, uczestnicy zobowi膮zani s膮 do zakrywania ust i nosa maseczk膮 lub przy艂bic膮 ochronn膮.
  3. Do udzia艂u w pokazach dopuszczone s膮 tylko samochody osobowe, z wy艂膮czeniem samochod贸w typu VAN. Nie jest mo偶liwy wst臋p na teren wydarzenia pieszo lub innymi pojazdami (rower, hulajnoga, quad, itp.). Samochody typu kabriolet zobowi膮zane s膮 do przebywania na terenie wydarzenia z roz艂o偶onym dachem.
  4. Niezb臋dnym warunkiem do odtworzenia d藕wi臋ku podczas seansu jest posiadanie radia samochodowego.
  5. W samochodzie mog膮 przebywa膰 maksymalnie dwie osoby doros艂e lub rodzice z dzie膰mi (w przypadku dzieci niepe艂noletnich).
  6. Na terenie kina samochodowego obowi膮zuje bezwzgl臋dny zakaz spo偶ywania napoj贸w alkoholowych oraz palenia wyrob贸w tytoniowych.
  7. Obowi膮zuje zakaz wnoszenia na teren kina samochodowego przedmiot贸w niebezpiecznych oraz napoj贸w alkoholowych.
  8. Wjazd na teren kina samochodowego b臋dzie mo偶liwy od godziny 18:00 do 18:50 鈥 po rozpocz臋ciu seansu nie ma mo偶liwo艣ci wjazdu.
  9. W przypadku opuszczenia terenu kina samochodowego przez uczestnika w trakcie trwania seansu, ponowny wjazd nie b臋dzie mo偶liwy.
  10. Miejsca na terenie kina samochodowego nie s膮 w 偶aden spos贸b numerowane, miejsce postoju samochodu wyznaczy obs艂uga techniczna. Uczestnicy wydarzenia zobowi膮zani s膮 do wy艂膮czenia silnika po ustawieniu pojazdu na wyznaczonym przez obs艂ug臋 miejscu parkingowym i do pozostawienia pojazdu na tzw. 鈥瀊iegu鈥 z wy艂膮czonymi 艣wiat艂ami samochodowymi.
  11. Nale偶y stosowa膰 si臋 do wszystkich wytycznych i polece艅 obs艂ugi technicznej kina samochodowego.
  12. Na terenie kina samochodowego s膮 dost臋pne toalety 鈥 obowi膮zuj膮 w nich obostrzenia sanitarne (zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcja d艂oni przed i po).
  13. Niestosowanie si臋 do powy偶szych warunk贸w mo偶e skutkowa膰 poproszeniem o opuszczenie terenu kina samochodowego.
  14. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, w szczeg贸lno艣ci w sytuacji wydania przez organy w艂adzy publicznej akt贸w prawnych lub decyzji wprowadzaj膮cych ograniczenia, nakazy lub zakazy w zwi膮zku z epidemi膮 Covid-19.